Copywriting – Profesjonalne teksty od copywritera

 

Przyjmuję zlecenia na napisanie artykułów blogowych, sponsorowanych oraz eksperckich, ale także postów na Facebooka, treści sprzedażowych oraz tekstów na ulotki. Wymyślam motta i nośne hasła reklamowe, skupiając się na takim przedstawieniu marki, aby było ono nie tylko oryginalne, ale także skuteczne pod względem marketingowym. Zachęcam do skorzystania z oferty!

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.