Laura Izbela Jurga | „Moje pory roku”- książka

Książka „Moje Pory Roku” – Laura Izabela Jurga

Odkąd pamiętam,  chciałam napisać książkę. O sobie, a raczej o swoim życiu. „Moje pory roku” to moja historia. Nie lubię słowa „Biografia”. Dzielę się tym, co było i jest ważne i piękne w moim życiu. Ale, także tym, co trudne i niezrozumiałe. Dzielę się tym, jak uczyłam się pokonywać codzienne przeszkody i cieszyć się codziennością- niełatwą, bo z niepełnosprawnością. A jednak, nigdy nie myślałam o sobie, jak o kobiecie niepełnosprawnej. Choć wiem, że nia jestem. Moja niepełnosprawność mnie nie determinuje, choć nie zamiatam jej pod dywan. Chcę dzielić się tym, co dostałam od życia, a tak naprawdę od Boga i całej rzeszy mądrych Ludzi, w tym- moich Najbliższych i wiernych Przyjaciół.

Jeśli chcesz poznać moją historię- napisz do mnie!

Oto kilka recenzji książki. Zapraszam do lektury!

culture.pl/pl/dzielo/laura-jurga-moje-pory-roku

https://www.tolle.pl/pozycja/moje-pory-roku

https://www.empik.com/moje-pory-roku-jurga-laura,p1097184754,ksiazka-p

http://www.recenzjeksiazek.pl/2014/06/moje-pory-roku-laura-izabela-jurga.html

https://sztukater.pl/ksiazki/item/13502-moje-pory-roku.html

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.