Chwytliwe motta i hasła

Przypomnij sobie, z czym kojarzą Ci się najbardziej znane marki na świecie. Oprócz wyrazistego, oryginalnego logo zapewne masz przed oczami także chwytliwe hasło. To właśnie w nim tkwi ogromny potencjał marketingowy! Sprytnie zaprojektowane, krótkie, ale ciekawe motto może sprawić, że dana marka zacznie jawić się klientom jako znacznie bardziej interesująca.

Motto – więcej niż tekst

Spiszę dla Ciebie najciekawsze hasła, które sprawią, że Twoja marka ożyje. Sięgnę, przy tym, po kreatywne i niecodzienne sposoby na przyciąganie uwagi. Zadbam o to, aby wybrane sentencje odpowiadały profilowi prowadzonego biznesu oraz temu, jakim logo dysponujesz. Stworzę przyciągające zdanie, dzięki któremu zdobędziesz zainteresowanie klientów!

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.