Chwytliwe i ciekawe posty na FB

Jeśli chcesz zyskasz w oczach klientów, a jednocześnie zdobyć większe zainteresowanie osób, do których pragniesz dotrzeć z ofertą, załóż fanpage na jednej z najpopularniejszych platform społecznościowych i nawiązuj kontakt poprzez fajne posty oraz angażujące wpisy!

Krótka forma, fajny przekaz – wpisy na FB!

Nie wiesz, jak zabrać się na komunikację z klientem, ale jednocześnie chcesz wypromować ofertę poza stroną internetową? Zgłoś się do mnie! Przygotuję ciekawe, angażujące i fajne posty na Facebooka, dzięki którym klienci chętniej nawiążą z Tobą kontakt.

Reaguj na aktualne wydarzenia, prezentuj ofertę w ciekawy sposób, udostępniaj interesujące artykuły. Posty na FB dopasuję do Twoich potrzeb oraz charakteru branży, w której działasz. Przygotuję dla Ciebie wpisy, które sprawią, że zyskasz w oczach klientów!

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.