Atelier – Fotografia kulinarna & stylizacja

„Teksty ze smakiem” i Katarzyna Lesiak- Szarkiewicz

zapraszaja na szkolenie:

Fotografia kulinarna & stylizacja”-

poziom I

„Jak kreować, stylizować i fotografować sceny kulinarne.”

poziom II

„Tworzyć i fotografować własne sceny kulinarne.”

Termin:

12 06. 2021 (sobota).

godz. 15.30. -18.30/ 19.00.

Dla kogo?

Niniejsze atelier fotograficzne jest kierowane do wszystkich osób posiadających aparat fotograficzny lub smartfon z dobrą rozdzielczością ekranu. Wymagana jest podstawowa znajomość funkcji fotograficznych aparatu.

Podczas atelier uczestnicy zapoznają się z profesjonalnymi technikami doboru koloru, materiałów oraz akcesoriów, tworzenia kompozycji i scen kulinarnych, czyli  podstaw udanego zdjęcia kulinarnego.

Zajęcia trwają 3,5 godziny i prowadzone są w trybie zdalnym.

Terminy do ustalenia.

Zapraszamy!

Zapisy i wszystkie szczegóły na:

biuro@teksty-zesmakiem.pl

Tel. 574-15-47-13

 
 Wszelkie prawa zastrzeżone ©Studio KSphotographie Katarzyna Lesiak-Szarkiewicz jest właścicielem wszystkich tekstów, treści, programu kursu fotograficznego Fotografia kulinarna & Stylizacja Poziom 1 i 2 oraz zdjęć używanych podczas kursu i promocji. Materiały udostępniane podczas kursu są przeznaczone wyłącznie do wglądu podczas trwania kursu. Bez pisemnej zgody firmy Studio KSphotographie Katarzyna Lesiak-Szarkiewicz nie wolno wykonywać kopii lustrzanych, modyfikować, publikować lub wykorzystywać danych oraz informacji w celu ich rozpowszechniania lub druku. 
 Zdjęcia dań wykonane przez uczestników podczas kursu nie podlegają temu zastrzeżeniu i stanowią własność wykonawcy i będą publikowane wyłącznie po konsultacji i jego zgodzie.