Teksty na ulotki,broszury reklamowe i plakaty

Jeśli wydaje Ci się, że broszury reklamowe oraz ulotki odeszły już do lamusa – to jesteś w błędzie. Promocja firmy z użyciem tych tradycyjnych materiałów marketingowych wciąż cieszy się zainteresowaniem klientów. Skorzystaj z okazji i zaprezentuj  się odbiorcom w niebanalny sposób, ale z użyciem klasycznej formy!.

Teksty na broszury reklamowe muszą być zwięzłe i konkretne, ale jednocześnie przekonujące. Chcesz pokazać się klientom w jak najciekawszej odsłonie, korzystając z tych klasycznych form promocji? Zgłoś się do mnie!

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.