Wsparcie i szkolenia dla nauczycieli osób niepełnosprawnych

Jesteś nauczycielem i myślisz o poszerzeniu swoich kompetencji? Wykorzystaj możliwość uzyskania wiedzy na temat prowadzenia zajęć z osobami niepełnosprawnymi. Podczas szkolenia nie tylko zdobędziesz dodatkowe umiejętności, ale otworzysz siebie oraz pozostałych uczniów na różnorodność, o którą należy dbać w szczególny sposób: bez wykluczenia, wyręczania,  ale za to ze wsparciem i zrozumieniem. To cenne doświadczenie może należeć także do Ciebie – wystarczy, że skorzystasz z mojego wsparcia w tym zakresie.

Szkolenia dla nauczycieli osób niepełnosprawnych

Na co dzień prowadzę bloga oraz publikuję różnorodne teksty. Także naukowe. Jestem również dziennikarzem i współpracuję, między innymi z redakcją „Tygodnika Powszrchnrgo i Stacja7.pl Przede wszystkim jednak, jestem pedagogiem specjalnym, Moje wieloletnie doświadczenie w pracy nauczyciela akademickiego i pedagoga oraz osobiste doświadczenie życia z ograniczeniem ruchowym, pokazały mi, jak ważna jest samodzielność, trwałe relacje społeczne, oparte na zrozumieniu, empatii oraz wzajemnej pomocy, i wsparciu. Podczas szkolenia dowiesz się, w jaki kształtować i wzmacniać umiejętności życiowe osób niepełnosprawnych, a także jak wspierać je w codziennym funkcjonowaniu.

Sześciogodzinne szkolenia:

  1. Rodzina, szkoła, specjsliści- razem dla dziecka
  2. Autonomia, jako jedna z podstawowych potrzeb człowiek

Szkolenia odbywają się w piątki- od 16.00 do 19.00 i w soboty- od 9.00 do 12.00

W warunkach pandemii- on line. Po ustaleniu- możliwość ustalenia innego terminu i omówienia dodatkowych zagadnień  – na życzenie Klienta.

Cena- do negocjacji.

Wszystkie szkolenia oparte są o autorski pomysł i metodę pracy Laury Jurga (teksty-zesmakiem.pl).
Wszelkie kopiowanie, streszczanie, powielanie i wykorzystywanie, bez zgody autora jest zabronione.
Na zajęciach wykorzystywane są także elementy „Treningu Twórczości” i „Treningu Kreatywności”.

Na zdjęciu: Szkolenie w przedszkolu nr 4. w Sochaczewie.

    Formularz kontaktowy