Artykuły Blogowe – Wpisy i treści na twojego bloga

Masz swoje ulubione miejsca w Internecie?  Masz firmę i chcesz, by treści na Twojej stronie internetowej były pisane zrozumiałym językiem? Chętnie pomogę! Teksty na bloga, które piszę, mają w sobie ogromną siłę przyciągania. Tworzę ze smakiem, a zatem w sposób jasny, wyważony, konkretny, a przez to- interesujący. Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu strony i przygotowywaniu zajmujących treści? Służę pomocą!

Zastanawiasz się, czy Twoja firma powinna prowadzić bloga?

Na, to pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ale, jeśli zdecydujesz się na regularne publikowanie rzetelnych tekstów, które zainteresują odbiorcę, warto to zrobić.

Dobrze prowadzony blog firmowy, na pewno przyniesie pozytywne efekty. Tekstów blogowych, nie należy jednak przeładować tak zwanymi” frazami kluczowymi”. Warto, by były to teksty, opisujące produkty i działania firmy, z bardzo luźno wprowadzonym SEO. Trzeba też pamiętać o zasadach poprawnej polszczyzny i raczej unikać języka potocznego.

Chodzi o to, by nie zniechęcić czytelnika, nie tracąc przez to potencjalnego klienta.

Szukasz copyrwraitera, który poprowadzi bloga Twojej firmy?

Zgłoś się do mnie!

Mam doświadczenie w pracy redaktora,  jako dziennikarz współpracuję z Redakcjami „Tygodnika Powszechnego” i „Stacja7.pl”.

Prowadzę również autorskiego bloga, który choć niczego bezpośrednio nie reklamuje, jest dla mnie okazją do komentowania rzeczywistości i „wizytówką” mojej pracy https://teksty-zesmakiem.pl/gdy-nie-ma-juz-mowy-o-misji/

Doświadczenie, jakie zdobyłam, pracując z klientami firm i organizacji pozarządowych oraz studia podyplomowe z obszaru marketingu sprawiają, że mam także wiedzę, dotyczącą skutecznej sprzedaży i pozyskiwania klientów.

Zapraszam do współpracy!

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.