Artykuły blogowe

Masz swoje ulubione miejsca w Internecie? Masz firmę i chcesz, by treści na Twojej stronie internetowej były pisane zrozumiałym językiem? Chętnie pomogę!

Potrzebujesz teksty na bloga, eksperckie lub sponsorowane przygotowane w profesjonalny i przystępny sposób ?

Skorzystaj z mojej oferty!

Teksty na bloga, które piszę, mają w sobie ogromną siłę przyciągania. Tworzę ze smakiem, a zatem w sposób jasny, wyważony, konkretny, a przez to- interesujący. Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu strony i przygotowywaniu zajmujących treści? Służę pomocą!

 

Zastanawiasz się, czy Twoja firma powinna prowadzić bloga?

 

Na, to pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ale, jeśli zdecydujesz się na regularne publikowanie rzetelnych tekstów, które zainteresują odbiorcę, warto to zrobić.

Dobrze prowadzony blog firmowy, na pewno przyniesie pozytywne efekty. Tekstów blogowych, nie należy jednak przeładować tak zwanymi” frazami kluczowymi”. Warto, by były to teksty, opisujące produkty i działania firmy, z bardzo luźno wprowadzonym SEO. Trzeba też pamiętać o zasadach poprawnej polszczyzny i raczej unikać języka potocznego.

Chodzi o to, by nie zniechęcić czytelnika, nie tracąc przez to potencjalnego klienta.

 

Szukasz copyrwraitera, który poprowadzi bloga Twojej firmy?

Zgłoś się do mnie!

Mam doświadczenie w pracy redaktora,  jako dziennikarz współpracuję z Redakcjami „Tygodnika Powszechnego” i „Stacja7.pl”.

Prowadzę również autorskiego bloga, który choć niczego bezpośrednio nie reklamuje, jest dla mnie okazją do komentowania rzeczywistości i „wizytówką” mojej pracy https://teksty-zesmakiem.pl/gdy-nie-ma-juz-mowy-o-misji/

Doświadczenie, jakie zdobyłam, pracując z klientami firm i organizacji pozarządowych oraz studia podyplomowe z obszaru marketingu sprawiają, że mam także wiedzę, dotyczącą skutecznej sprzedaży i pozyskiwania klientów.

Zapraszam do współpracy!

Artykuły sponsorowane wysokiej jakości

Reklama może przybrać przeróżne formy, na przykład tekstów promujących daną usługę lub konkretny produkt. Pisanie artykułów sponsorowanych, bo o nich właśnie mowa, wymagają dobrej znajomości mocnych stron przedsiębiorstwa, a także umiejętnego operowania słowem. W kilku zdaniach należy zaprezentować ofertę, ale jednocześnie zdradzić na tyle, aby zainteresować odbiorcę, ale nie wyczerpać jego ciekawości. Teksty sponsorowane mojego autorstwa sprawią, że Twoje produkty lub usługi zaczną jawić się klientom jako wyjątkowe.

Atykuły sponsorowane – reklama w przystępnej formie

 

Szukasz klientów, bo niedawno powstała Twoja Firma?
A, może od lat działasz na rynku i chcesz powiększyć grono swoich klientów?
Najważniejsze, by Klient dowiedział się o Twoim produkcie lub świadczonych usługach.
Wiesz, jak działa Twój produkt i na czym polega Twoja usługa? Twój Klient też powinien się dowiedzieć!
Wiesz, jakie problemy może rozwiązać? Twój Klient też powinien się dowiedzieć!
Wiesz, że Twój produkt lub usługi są wyjątkowe? Twój Klient też powinien się dowiedzieć!
Wiesz, że Twój produkt lub usługi, przynoszą wyjątkowe korzyści? Twój klient też powinien się dowiedzieć!

Jak?

Zgłoś się do mnie. Po rozpoznaniu Twoich potrzeb, napiszę artykuł, który będzie dobrą reklamą Twoich działań.
To pomoże Ci dotrzeć do dużej liczby odbiorców. Dzięki temu, zyskasz nowych Klientów.

Zapraszam do współpracy!

Artykuły eksperckie

Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie? Dysponujesz wiedzą, którą chciałbyś się podzielić z innymi – nie tylko klientami, ale także kolegami po fachu? Znalazłeś niszę, w której się specjalizujesz? Pragniesz pokazać innym, jak fascynującymi rzeczami zajmujesz się na co dzień? Jeśli chcesz pozyskać artykuły o wysokim poziomie merytorycznym, przygotowany w profesjonalny i przystępny sposób – skorzystaj z mojej oferty!

Artykuł ekspercki to tekst, który dotyczy konkretnych, specjalistycznych obszarów wiedzy.

Dlatego, powinien to być artykuł o wysokim poziomie merytoryki. Nie jest to łatwe, zwłaszcza w dobie zalewu informacji, często, niestety fake newsów. Dodam, że powinien to być tekst, w jakimś stopniu wyjątkowy, czy też, mówiąc najprościej-oryginalny. Najprościej? Niekoniecznie. Połączenie wiedzy z oryginalnością, to jedno. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy trzeba nam, w gąszczu informacj i- wyszukiwać fakty i docierać do prawdy, weryfikując przeróżne dane

Co zyskujesz zamieszczając artykuły eksperckie na stronie?

Tego typu teksty pomagają budować profesjonalny wizerunek firmy. Przedstawienie siebie jako specjalisty w danej dziedzinie wpływa na wzrost zaufania klientów. Internauta, który poszukuje w sieci jakiegoś produktu czy usługi, chętniej skorzysta z oferty kogoś, kto  jest znawcą tematu i ma duże doświadczenie w branży. Przeczytawszy ciekawy, traktujący o interesującym go zagadnieniu i fachowy tekst zamieszczony na stronie firmy, odbiorca jest bardziej skłonny podjąć z nią współpracę.

Wiesz, że Twoja Firma jest w jakiejś dziedzinie autorytetem?

Podziel się wiedzą i doświadczeniem, zdobywając nowych klientów!

Jak to zrobić?

Zgłoś się do mnie! Dobre artykuły, to moja specjalność!