Artykuły Blogowe – Wpisy i treści na twojego bloga

Masz swoje ulubione miejsca w Internecie? Mogę się założyć, że jednym z nich jest portal, na którym ktoś dzieli się spostrzeżeniami, wiedzą lub prywatnymi myślami. A, gdyby tak stworzyć własną stronę? Nic łatwiejszego! Teksty na bloga, które piszę, mają w sobie ogromną siłę przyciągania. Tworzę ze smakiem, a zatem w sposób wyważony, konkretny, a więc interesujący. Potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu strony i przygotowywaniu zajmujących treści? Służę pomocą!

Profesjonalne i ciekawe artykuły na bloga

Pisanie artykułów na blogi, to fascynująca praca, która pozwala spojrzeć na świat z wielu perspektyw. Tekst może przybrać różnorodne formy: luźnych spostrzeżeń na temat aktualnych wydarzeń, artykułu eksperckiego lub… kulinarnego przepisu. Wybiorę formę, która będzie odpowiednia dla stylu, w jakim prowadzisz stronę i napiszę teksty, dzięki którym zyskasz uznanie w oczach czytelników – zarówno tych wiernych, jak i nowych, którzy z pewnością zainteresują się Tobą i Twoim spojrzeniem na świat.

Artykuły na bloga – po co je tworzyć?

Z punktu SEO marketingu pisanie poradników czy jakichkolwiek innych tematycznych treści wpływa pozytywnie na pozycjonowanie witryny www. Ale to nie jedyna zaleta tego typy tekstów. Przybierając rolę eksperta w danej dziedzinie zyskujemy zaufanie klienta. Osoby poszukujące w internecie konkretnego produktu czy usługi wiedzą, że, kolokwialnie rzecz mówiąc, „znasz się na rzeczy”, i są bardziej skłonne skorzystać z Twojej oferty. Budujesz też długotrwałe relacje z odbiorcami, zyskujesz darmową reklamę (czytelnicy udostępniają ciekawe treści na swoich stronach) i masz możliwość zdobycia nowych kontaktów biznesowych.

Profesjonalne pisanie artykułów na blogi

Jeśli chciałbyś prowadzić na swojej stronie internetowej kącik z poradami, ale nie masz „lekkiego pióra”, to skorzystaj z pomocy profesjonalnego copywritera. Dzięki temu tworzone teksty będą nie tylko poprawne pod względem ortograficznym i gramatycznym oraz atrakcyjne dla odbiorcy, ale również odpowiednio zoptymalizowane pod kątem SEO. Jestem gotowa podjąć się nowych wyzwań!

Zastanawiasz się, czy Twoja firma powinna prowadzić bloga?

Na, to pytanie, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Ale, jeśli zdecydujesz się na regularne publikowanie rzetelnych tekstów, które zainteresują odbiorcę, warto to zrobić.

Dobrze prowadzony blog firmowy, na pewno przyniesie pozytywne efekty. Tekstów blogowych, nie należy jednak przeładować tak zwanymi” frazami kluczowymi”. Warto, by były to teksty, opisujące produkty i działania firmy, z bardzo luźno wprowadzonym SEO. Trzeba też pamiętać o zasadach poprawnej polszczyzny i raczej unikać języka potocznego.

Chodzi o to, by nie zniechęcić czytelnika, nie tracąc przez to potencjalnego klienta.

Szukasz copyrwraitera, który poprowadzi bloga Twojej firmy?

Zgłoś się do mnie!

Mam doświadczenie w pracy redaktora,  jako dziennikarz współpracuję z Redakcjami „Tygodnika Powszechnego” i „Stacja7.pl”.

Prowadzę również autorskiego bloga, który choć niczego bezpośrednio nie reklamuje, jest dla mnie okazją do komentowania rzeczywistości i „wizytówką” mojej pracy https://teksty-zesmakiem.pl/gdy-nie-ma-juz-mowy-o-misji/

Doświadczenie, jakie zdobyłam, pracując z klientami firm i organizacji pozarządowych oraz studia podyplomowe z obszaru marketingu sprawiają, że mam także wiedzę, dotyczącą skutecznej sprzedaży i pozyskiwania klientów.

Zapraszam do współpracy!

Formularz kontaktowy