Wsparcie i szkolenia dla pracodawców osób z niepełnosprawnością

W swojej Firmie chcesz zatrudnić osoby z niepełnosprawnością?

To świetny pomysł! Dowiedz się, jak to zrobić!

A, może już zatrudniasz pracowników z różnymi rodzajami niepełnosprawności i chcesz wiedzieć, jak sprawić, by ich praca była jeszcze bardziej efektywna? Moje szkolenie jest właśnie dla Ciebie!

O szkoleniu

Jestem pedagogiem specjalnym. Przez wiele lat prowadziłam zajęcia dla doradców zawodowych /pracodawców osób niepełnosprawnych, organizacji pozarządowych. Moje osobiste doświadczenia i obserwacja rynku pracy w Polsce i za granicą, również miały wpływ na dobór tematyki szkolenia.

Wielu pracodawców nie zdaje sobie sprawy, jak korzystne dla prowadzonego biznesu jest zatrudnianie osób niepełnosprawnych. Jednocześnie są pełni obaw, związanych nie tylko z formalnościami, jakie trzeba z tego tytułu załatwić, ale także podejściem do pracowników wymagających indywidualnego traktowania. Właśnie po to, aby pozbyć się wszelkich wątpliwości, powstały moje teoretyczne i praktyczne szkolenia.

Podczas spotkań poruszam tematykę związaną z właściwym podejściem do zatrudniania osób z niepeønosprawnością, Celem szkoleń jest pomoc pracodawcom w odkrywaniu potencjału, aktywizacji i skutecznego wsparcia pracowników z niepełnosprawnością, które przełożą się na zwiększenie efektywności pracowników, co zmniejszy ryzyko występowania zjawisk mobbingu i dyskryminacji wpływając w ten sposób na lepsze  funkcjonowanie firmy/ organizacji,

Osoba z niepełnosprawnością- pracownik efektywny i pełnoprawny”

 Sześciogodzinne szkolenie

 

Piątki  – od 16.00 do 19.00

Soboty – od 9.00 do 12.00.

 

W warunkach pandemii- online.

 

Po ustaleniu-możliwość innego terminu.

 

W ofercie dostępne jest również szkolenie osiemnastogodzinne, rozszerzone o dodatkowe zagadnienia.

 

Cena, do negocjacji.

 

Wszystkie szkolenia oparte są o autorski pomysł i metodę pracy Laury Jurga (teksty-zesmakiem.pl).

Wszelkie kopiowanie, streszczanie, powielanie i wykorzystywanie, bez zgody autora jest zabronione.

Na zajęciach wykorzystywane są także elementy „Treningu Twórczości” i „Treningu Kreatywności”.