Fundrasing

Twoja Organizacja działa  w celach społecznych? Szukasz pomysłu na dobry projekt lub ciekawą konferencję? A, może  szukasz Partnerów i funduszy dla swojej Firmy?

Zgłoś się do mnie!

Pracowałam dla organizacji pozarządowych, między innymi dla „Fundacji Domy Wspólnoty Cleb Życia ”https://chlebzycia.org/fundacja-domy-wspolnoty-chleb-zycia/ i Fundacji „DomAkton”.  Współpracowałam z  uczelnią „Pedagogium” w Warszawie, pozyskując partnerów i sponsorów konferencji naukowych. http://facebook.com/kntria/

Pracowałam, między innymi  przy takich wydarzeniach, jak „Stadion Młodych”https://stacja7.pl/wiara/12-godzinne-rekolekcje-na-stadionie-narodowym/ i „Forum  Młodych w Częstochowie”.

Oferuję profesjonalne usługi fundraisera dla organizacji pozarządowych  oraz wsparcie w organizowaniu i pozyskiwaniu funduszy dla dużych wydarzeń i poszukiwaniu funduszy dla firm.

Cena, do negocjacji (w zależności od zakresu zadań i warunków pracy).

    Formularz kontaktowy

    Wysłanie maila/ formularza z podpisem jest jednoznaczne z OŚWIADCZENIEM O WYRAŻENIU ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH przez„Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem”

    Na podstawie z art. 6 ust. 1 lit a. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tych danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Laura Izabela Jurga- Teksty ze smakiem” w celu  uczestnictwa w warsztatach/ szkoleniach.